Price: $11.646
Original Price: $14.679
| Color | Coffee Brown |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Finish | Matte |
| Altura | 9 cm |
| Largo | 2.3 cm |
| Ancho | 1.7 cm |
| Volumen neto | 7 ml |
| SKU | sb25042835911054797 |
Brand Name: QIBEST
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/QIBEST-sc-0141884680.html
Quality: 3655828 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.